Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na dzień dziecka?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • olanowik 18 cze 2013, 9:21
    Najlepszym prezentem dla dziecka jest pozwolenie mu grać na grach komputerowych.
    Cytuj
  • yy88yy 1 lip 2013, 21:25
    zależy od tego czym dziecko się interesuję, jeśli jest aktywne to może jakiś rower, rolki, deskorolkę. a gdy woli siedzieć w domu puzzle, książki, zabawki edukacyjne i kreatywne są po prostu rewelacyjne
    Cytuj
  • dariush 15 lip 2013, 19:38     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2013, 19:42, w całości zmieniany 2 razy)
    Zbliżają się urodziny mojego 4-letniego chrześniaka. Pomoglibyście wybrać coś na prezent stąd:
    Cytuj
  • syndyk 16 lip 2013, 12:34     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2013, 12:34, w całości zmieniany 1 raz)
    olanowik napisał:Najlepszym prezentem dla dziecka jest pozwolenie mu grać na grach komputerowych. Mój synek uwielbia grę w zgadnij.to
    no to hardcore... nie lepiej zabrać dziecko na jakąś wyprawę poza miasto? niech się inhaluje świeżym powietrzem. ja tak robię

    Cytuj
  • fleszyn 22 lip 2013, 17:41     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lip 2013, 17:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Zobaczcie jakie fajne place zabaw posiada w swojej ofercie firma. Razem z żoną zamówiliśmy tam plac zabaw dla swojej dwójki maluchów z okazji dnia dziecka i były zachwycone przymrużenie oka
    Praktycznie całe wakacje spędzają w ogrodzie.
    Myślę, że warto zainwestować w jakość i zadbać o to aby plac zabaw był wytrzymały i przede wszystkim bezpieczny.
    Cytuj
  • mojakuchniaach 24 lip 2013, 17:15
    inwestycja w domowy plac zabaw jest świetną sprawą uśmiech
    Cytuj
  • marguleska 29 lip 2013, 14:33
    Ja bym kupił klocki lego i bym wraz z dzieckiem układał uśmiech
    Cytuj
  • zygfryd99 20 sie 2013, 11:00
    Ja zawsze jako dziecko dostawałem słodycze lub klocki lego technics przymrużenie oka
    szczerze powiem, wolałem dostać lego niż jakieś słodycze
    Cytuj
  • Caterina071 2 wrz 2013, 12:54
    Sklepy oferują naprawdę duży wybór w tym zakresie, ale pamiętajmy - najlepiej kupować "mądre" [url=http://fippo.pl/]zabawki dla dzieci[/url], które przyczynia się do rozwoju intelektualnego naszej pociechy. Polecam gry i zestawy edukacyjne (wycinanki, mozaiki, quizy, memmory, zgadywanki, gry logiczne...) a także zabawki z drewna i zestawy plastyczne. Pamiętajmy tu o oświeceniowym haśle - "Uczyć bawiąc" :-)
    Cytuj
  • Nowakova 29 lis 2013, 20:26
    Jeśli dzieciak lubi bawić się w superbohatera możęsz kupić mu wyrzutnię dysków z nerf. Jak na wyrzutnie, zabawka jest bezpieczna bo naboje sa z gumy czy z czegos podobnego, w kazdym razie są miekkie wiec krzywdy nie zrobią.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum