Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Przyjemna restauracja w Poznaniu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przyjemna restauracja w Poznaniu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 28 wrz 2012, 10:05
    A ja też całkiem sobie chwalę restauracje w kompleksie cityparku (to tam hotel w poznaniu) - cucina i wine bar. przymrużenie oka
    Mniam
    Cytuj
  • maseuo 12 lis 2012, 19:24
    Italia na Wildzie to jest dobra restauracja. Tyle mogę powiedzieć. Fantastyczne jedzenie, bo w sumie o to tutaj chodzi. Do tego nawet dobra obsługa czyli to co powinno w dobrej restauracji się znaleźć
    Cytuj
  • flupikos 13 lis 2012, 9:36
    Też polecam restaurację Wilda. Kapitalne jedzenie w bardzo przystępnych cenach, a dodatkowo bardzo miła obsługa uśmiech

    Cytuj
  • sonique321 27 gru 2012, 14:39
    Będąc przejazdem w Poznaniu miałam przyjemność zjeść obiad w restauracji Mykonos. Niewiarygodnie dobre greckie jedzenie. Jedno z lepszych miejsc w jakich miałam okazje jeść w całej Polsce.
    Cytuj
  • Anulek4 30 gru 2013, 22:10
    Polecam na tego typy impreze Hotel Włoski. Miałam tam wyprawiane urodziny we wrzesniu, bardzo fajnie można się z nimi dogadać. Super współpracują z klientem. Mają bardzo dobre jedzenie. Pyszne steki i sałatki. NO i impreza wyszła wspaniale. Wszyscy świetnie się bawili. Nie musiałam sie o nic martwić, bo hotel stanął na wysokości zadania. Było super. Tobie też polecam i miłej zabawy uśmiech
    Cytuj
  • Camo 30 gru 2013, 22:21
    I can recommend this hotel too. I was there four weeks ago on a business trip. I really like the hotel. They have a great service. Morning administered delicious coffee and sweets. I think the hotel is ideal for business people, there is also a conference room, specially for the business meetings. I recommend! Everything is done for the client and there is no problem with anything. I spent a very nice time there.
    Cytuj
  • jedzszpinak 18 lut 2014, 22:30     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2014, 22:30, w całości zmieniany 1 raz)
    A może restauracja [url=http://www.umnieczyuciebie.pl/] "U mnie czy u Ciebie"[/url] przy ulicy Gwarnej w Poznaniu? Na pewno będzie spokojnie i klimatycznie, bo tam jeszcze nigdy nie spotkałem się z tłokiem. A do tego przepyszna karkówka i sałatki uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 21 lut 2014, 10:54
    My razem z mężem odwiedziliśmy Poznań jakiś czas temu i jedzenie bardzo smakowało mi w tej restauracji hotelowej: http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3393-hotel-mercure-poznan-centrum/index.shtml - zabrałam się razem z mężem z powodu jego wyjazdu służbowego i wypoczywaliśmy właśnie w tym obiekcie. Jedzonko było wprost przepyszne, bardzo dosmakowane. Szef kuchni to moim zdaniem prawdziwy wirtuoz przymrużenie oka
    Cytuj
  • jik7008 8 maj 2014, 12:24
    express marche baaardzo duży wybór i dwie miejscówki do wyboru
    Cytuj
  • Cappuccino 14 lip 2014, 17:47
    Świetne jedzenie w Poznaniu to tylko retauracja Italia......muszę Wam tutaj wspomnieć o przepysznym włoskim jedzeniu jakie tam serwują. Pyszności. Kocham włoską kuchnię a tutaj poczułam się jak we Włoszech, mają pyszną carbonarę i tiramisu....i do tego wino molepulciano uśmiech dla mnie numer 1. język
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum