Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ czy zespół na wesele?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ czy zespół na wesele?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • willla 9 gru 2015, 12:21
    Jak dla mnie zespół!
    Cytuj
  • Miln_76 17 gru 2015, 16:59
    U nas świetnie sprawdziła się opcja z DJem, ponieważ zespoły życzyły sobie na tyle dużo za występ, że nie mieściliśmy się w zamierzonym budżecie. A nie chcieliśmy brać kredytu na wesele, co jest zmorą wielu par. Nasz DJ był młody i niespecjalnie znał się na muzyce z dawniejszych lat, ale przygotowaliśmy mi kilka list utworów do odtwarzania a on w sumie miał tylko tego pilnować. Koniec końców było bardzo tanio ale klimatycznie, bo według naszej ulubionej muzyki.
    Cytuj
  • spyro77 4 sty 2016, 19:53
    Zdecydowanie zespół. Muzyka na żywo jest o wiele lepsza. Dodatkowo zespół zawsze zachęca do dobrej zabawy!
    Cytuj
  • MariuszWolek 5 sty 2016, 13:24
    Zespół muzyczny, ale wybrać taki, w którym naprawdę ktoś umie grać i śpiewać. Piękne przeżycie.
    Cytuj
  • hasanna 24 mar 2016, 14:03
    Myślę, że zespół byłby lepszy, w końcu to wesele, a nie potańcówka. Oczywiście powinien to być porządny zespół, a nie byle jaki i pierwszy z brzegu.
    Cytuj
  • Lozo32 24 sty 2017, 22:25
    Ja raczej wolę słuchać muzyki niż ją grać Moim ulubionym rodzajem muzyki jest disco polo. Często chodzę na koncerty i kupuję nowości płytowe. A informacje ze
    Cytuj
  • pomanka9 2 mar 2017, 23:54
    DJ jest lepszy.
    Cytuj
  • Jaspersen 28 kwi 2017, 14:45
    Sporo zależy od wieku gości - jak towarzystwo młodsze to spokojnie może być DJ. Jak mieszane to chyba lepiej na żywo uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 18 maj 2017, 19:59
    W zespole więcej osób trzeba "nakarmić". Poza tym - często robią przerwę.
    Cytuj
  • Kowalsky9 22 maj 2017, 21:05
    Jaki sens mają takie pytania? Dla jednych lepszy jest DJ, dla innych zespół.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum