Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje całą rodziną, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje całą rodziną

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quato 23 mar 2015, 9:05
    Nam marzy się w tym roku wyjazd na rejs wycieczkowy z Costa ( http://www.tanierejsowanie.pl/armatorzy/costa-cruises-3.html ), ale jeszcze musimy dograć trochę rzeczy (urlopy itp.). Jak się uda to będzie mega, taki rejs to przygoda życia wielki uśmiech
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 19:16
    Gdzie w tym roku jedziecie?
    Cytuj
  • martinus22 29 mar 2015, 14:36     (ostatnio zmieniony przez autora 29 mar 2015, 14:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Chyba morze jak co roku. Jest tanio, miejsca sprawdzone i wiesz czego się spodziewać. Znam dużo osób, które zawsze jeżdżą w jedno miejsce. Od siebie mogę Ci polecić hotel Albatros w Jarosławcu. Nie ma ścisku turystów, można wypocząć i kwota za noc też atrakcyjna.
    Cytuj
  • adamm85 30 mar 2015, 11:40
    A ja ostatnio zauważyłam tendencję że w górach jest cieplej niż nad morzem wielki uśmiech może mi się tylko wydaje, ale jakoś częściej znajomi chwalą pogodę w górach. Ja na weekend wybieram się do pensjonatu w Szczawnicy jak będzie fajnie to śmigam na 2 tygodnie w sierpniu uśmiech
    Cytuj
  • pauza28 6 mar 2022, 14:14
    Nie jezdzimy autami tylko zawsze samolot. Jedyny problem to brak fotelika do auta np chcac jechac taksowka z dzieckiem. Teraz mlody jest starszy to mamy pasy smart kid belt
    Cytuj
  • nowa_kamila 7 mar 2024, 8:57
    Szczerze polecam rewelacyjną stronę jaką jest https://dworzeconline.pl/ To nowatorska platforma sprzedaży biletów autobusowych. Tutaj sprawdzisz rozkłady jazdy autobusów, rozkład jazdy z każdego przystanku, wyszukasz najdogodniejsze kursy i połączenia autobusowe oraz w prosty i szybki sposób kupisz bilety w wybranym standardzie podróży.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Przetwory na zimę