Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki koszt założenia monitoringu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki koszt założenia monitoringu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 8 maj 2014, 6:38
    Witam, szybkie pytanie odnośnie monitoringu. Ile może kosztować średniej klasy monitoring zewnętrzny dzialający 24h w skład którego wchodzą: 4 kamery, rejestrator (nagrania z czterech kamer przechowywane do 1 tygodnia), 4x czujnik ruchu na noc, 3x halogen na noc.
    Cytuj
  • mscislaw 8 maj 2014, 12:02
    Jeżeli chodzi o systemy alarmowe to zasada jest taka, że wycena najczęściej odbywa się indywidualnie. Każdy budynek jest indywidualny - trzeba się liczyć z indywidualną wyceną poszczególnych urządzeń i zużytego materiału. My tutaj możemy jedynie gdybać - najlepszą opcją wydaje się być skorzystanie z rady eksperta. Tutaj masz link: http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/zapytaj-eksperta/ pod którym znajdziesz dane kontaktowe. Możesz tam liczyć na darmową poradę.
    Cytuj
  • wiki878 26 lip 2014, 14:15
    O koszty monitoringu najlepiej pytać bezpośrednio w firmie w której chcesz zamówić sprzęt. Wybrałeś juz jakąś? Też zastanawiam się nad inwestycją w monitoring bo niedługo chcę otworzyć drugi sklep i wypadałoby zadbać o ochronę.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 13:50
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • kosmiczna 27 lip 2015, 18:56
    Wszystko zależy od tego na jaki system alarmowy się zdecydujesz od tego w głównej mierze zależy cena, no i też od tego gdzie kupujesz.
    Duży wybór systemów alarmowych jest w internecie.
    Cytuj
  • ArBielek 29 lip 2015, 14:34
    Każdy system można samemu złożyć. Jednym z najdroższych rzeczy to rejestrator i okablowanie. Warto wcześniej poczytać na ten temat i dobrze ukryć rejestrator. Ja założyłem 4 kamery kamery na podczerwień wokół domu, jedna na garaż, ukryty rejestrator. Kamery ukryłem pod dachem, żeby jednak nie kusiły złodzieja. Rejestrator ukryty na strychu, wyszło mi dużo mniej kabli, a podgląd spuszczony do mieszkania. Póki nie dojdzie się do domu, kamer nie widać.
    Cytuj
  • lunatyczka 24 wrz 2015, 17:47
    Dokładnie tak..można samemu załozyc i koszty sa mniejsze uśmiech I jeszcze jak zna sie sklep w którym w fajnych cenach kamery i reszte mozna kupic to naprawdę warto uśmiech
    Cytuj
  • Spidi4 22 paź 2015, 14:44     (ostatnio zmieniony przez autora 29 paź 2015, 13:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Kosz założenia monitoringu jest chyba zależy od tego na jaką firmę sie zdecydujesz i czy kupujesz kamery oddzielnie czy razem z montażem.Przede wszystkim musisz znaleźć do tego odpowiednia firmę. Z tego co zauważyłam to ta http://i-plus.pl , zajmuje się i montowaniem takich kamer. Możesz zadzwonić i zapytać o koszt.
    Cytuj
  • korczan 8 sty 2018, 14:49
    To będzie ładny koszt przymrużenie oka monitoring to jest droga sprawa przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:48
    mi do ochrony wystarcza kamerka mikavi ye2, mam zamontowaną na suficie w biurze, zazwyczaj się tam ktoś kręci, ale jak na urlop zamykamy interes na dłuzej to wtedy kamerka bardzo się przydaje, wysyła nawet zdjęcia jak wykryje jakiś ruch w pomieszczeniu
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Następna: LG WEBOS